3 kwietnia 2020 r. European Solidarity Centre

New Trends in Tourism

... where tourism professionals meet. Learn. Discover. Be inspired.

Wszystkie wykłady na scenie głównej będą prowadzone w języku angielskim

(wspierane przez tłumaczy symultanicznych), a także dwa z czterech warsztatów będą prowadzone w języku angielskim.Szanowni Państwo, 

 

Przed nami 11 edycja New Trends in Tourism. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bo po raz pierwszy o zasięgu międzynarodowym. Bazując na 10 latach doświadczenia, postanowiliśmy rozwinąć formułę naszej konferencji – uczynić ją jeszcze lepszą, bardziej interesują i angażującą osoby z całego świata. To co nie ulegnie zmianie to fakt, że każdy uczestnik spotkania otrzyma potężną dawkę użytecznej wiedzy i najnowszych rozwiązań w branży turystycznej. 

 

Dlatego, zachęcamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu bo jesteśmy pewni, że dzięki niemu zdobędziesz „know-how” potrzebny do rozwinięcia swojej działalności i dalszego wzrostu zadowolenia Twoich klientów. 

 

Serdecznie zapraszam!

 

Łukasz Wysocki

Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej

New Trends in Tourism to spotkanie branży turystycznej, któremu zawsze towarzyszą prelekcje, warsztaty, strefa wystawcy i study tours. Wśród zaproszonych panelistów znajdują się uznani eksperci w swoich dziedzinach. W tym roku szczególny nacisk kładziemy na zagadnienia związane ze “smart tourism”. Skoncentrujemy się zwłaszcza na takich obszarach jak: nowe technologie (w tym systemy kartowe) oraz zbieraniu i efektywnym wykorzystywaniu danych. Konferencja stwarza możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz niesztampowych akcji i pomysłów, które pozwalają wygenerować jeszcze większy ruch turystyczny.

Gdańsk Convention Bureau to biuro kongresów i konferencji, odpowiedzialne za rozwój i promocję turystyki biznesowej w Gdańsku oraz regionie. Na rynku obecni jesteśmy od 2002 roku, działając w ramach Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Posiadamy oficjalną rekomendację Poland Convention Bureau i zrzeszamy blisko 150 członków. Jesteśmy częścią międzynarodowych organizacji takich, jak: ICCA (International Congress and Convention Association), Cruise Baltic oraz ECM (European Cities Marketing). Nasz zespół tworzą specjaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem w organizacji dużych wydarzeń i konferencji. Na bazie tych doświadczeń rozwijamy Gdański System Konferencyjny – nowoczesną platformę do organizacji konferencji i kongresów w Gdańsku.

PrelegenciJohn Doe

Maciej Kautz

Prowadzący
Szczegóły
John Doe

DR. Eran Ketter

Szczegóły
John Doe

Dagmara Pakulska

Szczegóły
John Doe

Doug Lansky

Szczegóły
John Doe

Manolis Psarros

Szczegóły
John Doe

Marek Kamiński

Szczegóły
John Doe

Mia Lahtvee

Szczegóły
John Doe

Nicholas Hall

Szczegóły
John Doe

Piotr Bucki

Szczegóły
John Doe

Rob Davidson

Szczegóły
John Doe

Wojciech Herra

Szczegóły
John Doe

Łukasz Wysocki

Szczegóły

NTT w liczbach

11

EDYCJA

4

TEMATY

500+

UCZESTNIKÓW

4

WARSZTATY

ProgramPrzerwy
Warsztaty
Wykłady
08:00 - 09:00
Rejestracja
Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8.00. Zapraszamy do punktu rejestracyjnego, gdzie po podaniu imienia i nazwiska, zostaną Państwo oficjalnie zarejestrowani. W tym momencie otrzymacie także „breakfast boxy”.
Na tych, którzy już się zarejestrowali, w Sali Wystaw Czasowych, czeka poczęstunek w postaci gorącej kawy i herbaty.
09:00 - 09:15
Witamy na #NTT
Prelegent: Maciej Kautz,  Łukasz Wysocki
O godzinie 9.00 rozpoczynamy konferencję. Ze sceny przywitają nas: znany i doświadczony konferansjer – Maciej Kautz, który w swoim portfolio ma pracę dla takich firm jak m.in.: TEDx, Amica, Volkswagen, Allegro czy Philip Morris International oraz Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Głos zabierze także gość specjalny: Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz. 
09:15 - 09:45
Cracking the opportunities for 2020 tourism (Szanse dla turystyki 2020)
Prelegent: DR. Eran Ketter
Digitalizacja, tanie loty, Airbnb. M.in. takie trendy kształtują obecnie turystykę. Jak powinniśmy na nie reagować? Co zrobić, aby się rozwijać oraz skutecznie mierzyć się z wyzwaniami i wykorzystywać szanse? Przy użyciu akademickich narzędzi, dr Eran Ketter podzieli się z nami swoim wglądem we współczesną branżę turystyczną. Jego wystąpienie skoncentruje się na praktycznych rozwiązaniach w zakresie rozwoju biznesowego, podejmowania decyzji, managementu, w nieprzerwanie zmieniającej się branży.
09:15 - 11:00
Warsztat - Using the 5 senses to make meetings more successful (Wykorzystanie 5 zmysłów, aby spotkania były bardziej udane)
Prelegent: Rob Davidson
Choć sprzęt audio-wideo odgrywa ogromną rolę podczas każdej konferencji, to angażuje jedynie 2 zmysły - wzrok i słuch. Jak więc używać wszystkich zmysłów, aby uczynić wydarzenie efektywnym i zapamiętanym? Najnowsze badania naukowe pomogą nam znaleźć odpowiedź na to pytanie. Ten warsztat nauczy nas jak wykorzystywać także pozostałe zmysły: węchu, dotyku i smaku, aby osiągnąć cele konferencji w najefektywniejszy sposób. Dowiemy się także, jak przygotować konferencję, aby zapewnić jej uczestnikom wielozmysłowe doświadczenie. Poznamy również rolę, jaką zmysły odgrywają w uczeniu się.
09:15 - 11:00
Warsztat - Sukces na LinkedIn w 5 krokach!
Prelegent: Dagmara Pakulska
Warsztat w języku POLSKIM

LinkedIn rozwija się dynamicznie i właściwie trudno wyobrazić sobie dziś bardziej skuteczną platformę do celów zawodowych i biznesowych. Podczas mojego warsztatu poprowadzę uczestników przez 5 kroków do osiągnięcia sukcesu w tym serwisie. Oto zaledwie parę wybranych kwestii, nad którymi się pochylimy: personal branding, strona na LinkedIn, social selling, content marketing i copywriting. Zatem do zobaczenia? ;)
09:45 - 10:15
Stop disturbing! How to create content people want to pay attention to. (Przestań przeszkadzać! Jak tworzyć treści, na które ludzie chcą zwracać uwagę)
Prelegent: Piotr Bucki
Jak tworzyć treści, na które ludzie chcą zwracać uwagę? Według raportu marki Edelman Earned Brand 56% klientów w 2018 r. uważało, że marketerzy robią za dużo, przeszkadzają im i rozpraszają wiadomościami, a zbyt mało, aby przyciągnąć uwagę i ciekawość czym warto się zainteresować. Omówię więc studia przypadków dotyczące komunikatów marketingowych, które działają i stają się popularne, ponieważ konsumenci chętnie zwracają na nie uwagę.
10:15 - 11:00
Shifting Consumer Mindset in Designing a Sustainable Future (Zmiana nastawienia konsumentów w projektowaniu zrównoważonej przyszłości)
Prelegent: Nicholas Hall
W ostatniej dekadzie cyfryzacja kompletnie zmieniła sposób podróżowania. Obecnie bardziej liczy się to co odwiedzimy i czego doświadczymy, niż sama liczba odwiedzonych miejsc. Po wielu latach sukcesów, destynacje szukają rozwiązań, które zapewnią nie tylko dochód z turystyki, ale także  balans  i harmonijne współistnienie turystów i mieszkańców. W swojej prezentacji Nick przyjrzy się jak DMO zaczynają się zmieniać, dostosowując się do potrzeb turystów, którzy wymagają nowych doświadczeń i rozwiązań. Jakie są znaczące trendy, które powodują te zmiany i jak je sygnalizować poprzez markę destynacji?
11:00 - 11:20
Przerwa kawowa
Pyszna gorąca kawa i herbata już czekają na Ciebie w Strefie Wystawców. Zapraszamy na przerwę, która doda Ci energii i będzie doskonałą okazją do poznania naszych partnerów i gości.
11:15 - 13:00
Warsztat - Opowiadanie historii jest narzędziem - używaj go mądrze
Prelegent: Piotr Bucki
Warsztat w języku POLSKIM

Opowiadanie się sprzedaje - musiałeś to wcześniej słyszeć. Cóż, robi to, ale pod warunkiem, że używasz go mądrze. Nauczę Cię, jak tworzyć historie, które działają, mierzyć sukces i optymalizować komunikaty na podstawie struktur narracyjnych odpowiednich dla Twojej marki i/lub produktu. Przygotuj się na intensywne warsztaty na temat opowiadania opartego na historiach.
11:15 - 13:00
Warsztat - Destination Development LAB (Laboratorium Rozwoju Destynacji)
Prelegent: Doug Lansky
Rozwój destynacji jest jednym z najważniejszych aspektów tworzenia unikalnej oferty sprzedaży i pozostania istotnym. Uczestnicy będą pracować w zespołach po 5-8 osób przy stole i stworzą swoją własną destynację od zera w zaledwie 30 minut. Proces zostanie podzielony na 3-minutowe moduły, każdy z określonym zadaniem. Następnie każda drużyna będzie miała okazję zaprezentować swoje unikalne dzieło przed całą grupą. Wszystko prowadzone będzie w swobodnej atmosferze oraz pod lekką presją czasu, co sprawia, że kreatywność szybko się uruchamia, a wszyscy uczestnicy zdziwieni są rezultatami jakie udało się osiągnąć w tak krótką chwilę.
11:20 - 11:50
Marketing your destination and venue to Generation Z (Wypromuj swoją destynację lub obiekt wśród Generacji Z)
Prelegent: Rob Davidson
Przeprowadziłem wiele badań na temat tego, czego nowa generacja organizatorów spotkań i uczestników konferencji wymaga od obiektów i destynacji. Dlatego mam wiele praktycznych sugestii, jak rozpocząć i podtrzymać z nimi kontakty biznesowe typu “MICE”. Przedstawiłem już prezentacje na ten temat w kilku krajach (ale jeszcze nie w Polsce), a opinie jakie uzyskałem zawsze były bardzo pozytywne.
11:50 - 12:20
Managing Tourism Growth (Zarządzanie wzrostem turystyki)
Prelegent: Manolis Psarros
W prezentacji przedstawione zostaną rozmaite trendy związane z przyczynami i skutkami wzrostu turystyki, co doprowadzi nas do dyskusji na temat planowania przestrzeni miejskich, smart marketingu, kwestii opodatkowania itp. w oparciu o narzędzie do zarządzania ruchem turystycznym w Europie (Toolbox for Managing Tourism Growth in Europe). Przedstawione zostaną również przykładowe rozwiązania i najlepsze praktyki dla każdego z omówionych obszarów.
12:20 - 12:50
Panel dyskusyjny - Jak duże, oddolne inicjatywy wpływają na rozwój przestrzenny w miastach?
Prelegent: Łukasz Wysocki
Jak uniknąć zagubienia przy promowaniu swojej destynacji? Na czym się skoncentrować, aby uniknąć pomyłek? Nasi eksperci odpowiedzą na te i inne pytania.
12:50 - 13:35
Lunch
O 12.50 zapraszamy na dłuższą przerwę, podczas której zaserwujemy ciepły posiłek w formie bufetu. Po jego zakończeniu będziemy mogli w pełni sił powrócić do tematów konferencji. 
 
 
 
13:35 - 14:05
Power4change - around the world by electric car with an AI humanoid (Dookoła świata samochodem elektrycznym z humanoidem AI)
Prelegent: Marek Kamiński
W tym wykładzie podzielę się przemyśleniami i doświadczeniami z wybranych wypraw, od dotarcia do bieguna północnego i południowego bez żadnej pomocy zewnętrznej, dotarcia w ciągu roku do obu biegunów z niepełnosprawnym nastolatkiem Janem Mela, aż po ekspedycję No Trace Expedition  - wyprawę samochodem elektrycznym przez Syberię i pustynię Gobi.
Przedstawię także szczegóły mojego najnowszego projektu, który wolę nazwać eksperymentalną futurologią, i który składa się z serii eksperymentów, które zostaną przeprowadzone podczas bezprecedensowego i pierwszego w historii okrążenia świata przez człowieka i robota NOA.
14:05 - 14:35
The perks of visiting (and living in) a Smart city (Nowe technologie - Korzyści z wizyty (i zamieszkania) w inteligentnym mieście)
Prelegent: Mia Lahtvee
Miasto Tallinn, stolica Estonii, jest często postrzegane jako lider w dziedzinie świadczenia usług cyfrowych na potrzeby codziennego życia, dostępnych od przeszło 20 lat. Czasami idea smart city jest rozumiana wyłącznie w kontekście technologii. Lecz idea miasta, które chce być prawdziwie smart, to stworzenie spójnej i harmonijnej miejskiej społeczności, skoncentrowanej na ludziach. Innowacje i rozwiązania technologiczne mają to jedynie wspierać. Jakie zatem rozwiązania dla mieszkańców i turystów proponuje Tallinn?
14:35 - 14:55
Przerwa kawowa
Pyszna gorąca kawa i herbata już czekają na Ciebie w Strefie Wystawców. Zapraszamy na przerwę, która doda Ci energii i będzie doskonałą okazją do poznania naszych partnerów i gości.
 
15:25 - 16:05
What future for Tourism Destinations (Zarządzanie - Marketing w destynacji: jaka przyszłość dla destynacji turystycznych)
Prelegent: Doug Lansky
Efektywne zarządzanie jest kluczowe w rozwijaniu biznesu. W jaki sposób możesz zarządzać swoją firmą lub zespołem tak, by nie wypaść z gry? Dowiedz się jak być najlepszym w branży!
16:05 - 16:15
Zakończenie konferencji
Około 17 zapraszamy wszystkich chętnych do audytorium, aby zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie z tej edycji. Dziękujemy i zapraszamy za rok.
 
18:00 - 22:00
Networking evening
Nie może zabraknąć Cię na wieczorze networkingowym! Nowe znajomości, liczne inspiracje i moc wrażeń czekają na Ciebie od godziny 18:00 w Restauracji Vidokova w Muzeum II Wojny Światowej. Specjalną atrakcją będzie "Kartka z Powstania" - pierwsze fabularyzowane widowisko historyczne w technologii VR!

Dress code: smart casual
09:00 - 09:15
Witamy na #NTT
Prelegent: Maciej Kautz,  Łukasz Wysocki
O godzinie 9.00 rozpoczynamy konferencję. Ze sceny przywitają nas: znany i doświadczony konferansjer – Maciej Kautz, który w swoim portfolio ma pracę dla takich firm jak m.in.: TEDx, Amica, Volkswagen, Allegro czy Philip Morris International oraz Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Głos zabierze także gość specjalny: Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz. 
09:15 - 09:45
Cracking the opportunities for 2020 tourism (Szanse dla turystyki 2020)
Prelegent: DR. Eran Ketter
Digitalizacja, tanie loty, Airbnb. M.in. takie trendy kształtują obecnie turystykę. Jak powinniśmy na nie reagować? Co zrobić, aby się rozwijać oraz skutecznie mierzyć się z wyzwaniami i wykorzystywać szanse? Przy użyciu akademickich narzędzi, dr Eran Ketter podzieli się z nami swoim wglądem we współczesną branżę turystyczną. Jego wystąpienie skoncentruje się na praktycznych rozwiązaniach w zakresie rozwoju biznesowego, podejmowania decyzji, managementu, w nieprzerwanie zmieniającej się branży.
09:45 - 10:15
Stop disturbing! How to create content people want to pay attention to. (Przestań przeszkadzać! Jak tworzyć treści, na które ludzie chcą zwracać uwagę)
Prelegent: Piotr Bucki
Jak tworzyć treści, na które ludzie chcą zwracać uwagę? Według raportu marki Edelman Earned Brand 56% klientów w 2018 r. uważało, że marketerzy robią za dużo, przeszkadzają im i rozpraszają wiadomościami, a zbyt mało, aby przyciągnąć uwagę i ciekawość czym warto się zainteresować. Omówię więc studia przypadków dotyczące komunikatów marketingowych, które działają i stają się popularne, ponieważ konsumenci chętnie zwracają na nie uwagę.
10:15 - 11:00
Shifting Consumer Mindset in Designing a Sustainable Future (Zmiana nastawienia konsumentów w projektowaniu zrównoważonej przyszłości)
Prelegent: Nicholas Hall
W ostatniej dekadzie cyfryzacja kompletnie zmieniła sposób podróżowania. Obecnie bardziej liczy się to co odwiedzimy i czego doświadczymy, niż sama liczba odwiedzonych miejsc. Po wielu latach sukcesów, destynacje szukają rozwiązań, które zapewnią nie tylko dochód z turystyki, ale także  balans  i harmonijne współistnienie turystów i mieszkańców. W swojej prezentacji Nick przyjrzy się jak DMO zaczynają się zmieniać, dostosowując się do potrzeb turystów, którzy wymagają nowych doświadczeń i rozwiązań. Jakie są znaczące trendy, które powodują te zmiany i jak je sygnalizować poprzez markę destynacji?
11:20 - 11:50
Marketing your destination and venue to Generation Z (Wypromuj swoją destynację lub obiekt wśród Generacji Z)
Prelegent: Rob Davidson
Przeprowadziłem wiele badań na temat tego, czego nowa generacja organizatorów spotkań i uczestników konferencji wymaga od obiektów i destynacji. Dlatego mam wiele praktycznych sugestii, jak rozpocząć i podtrzymać z nimi kontakty biznesowe typu “MICE”. Przedstawiłem już prezentacje na ten temat w kilku krajach (ale jeszcze nie w Polsce), a opinie jakie uzyskałem zawsze były bardzo pozytywne.
11:50 - 12:20
Managing Tourism Growth (Zarządzanie wzrostem turystyki)
Prelegent: Manolis Psarros
W prezentacji przedstawione zostaną rozmaite trendy związane z przyczynami i skutkami wzrostu turystyki, co doprowadzi nas do dyskusji na temat planowania przestrzeni miejskich, smart marketingu, kwestii opodatkowania itp. w oparciu o narzędzie do zarządzania ruchem turystycznym w Europie (Toolbox for Managing Tourism Growth in Europe). Przedstawione zostaną również przykładowe rozwiązania i najlepsze praktyki dla każdego z omówionych obszarów.
12:20 - 12:50
Panel dyskusyjny - Jak duże, oddolne inicjatywy wpływają na rozwój przestrzenny w miastach?
Prelegent: Łukasz Wysocki
Jak uniknąć zagubienia przy promowaniu swojej destynacji? Na czym się skoncentrować, aby uniknąć pomyłek? Nasi eksperci odpowiedzą na te i inne pytania.
13:35 - 14:05
Power4change - around the world by electric car with an AI humanoid (Dookoła świata samochodem elektrycznym z humanoidem AI)
Prelegent: Marek Kamiński
W tym wykładzie podzielę się przemyśleniami i doświadczeniami z wybranych wypraw, od dotarcia do bieguna północnego i południowego bez żadnej pomocy zewnętrznej, dotarcia w ciągu roku do obu biegunów z niepełnosprawnym nastolatkiem Janem Mela, aż po ekspedycję No Trace Expedition  - wyprawę samochodem elektrycznym przez Syberię i pustynię Gobi.
Przedstawię także szczegóły mojego najnowszego projektu, który wolę nazwać eksperymentalną futurologią, i który składa się z serii eksperymentów, które zostaną przeprowadzone podczas bezprecedensowego i pierwszego w historii okrążenia świata przez człowieka i robota NOA.
14:05 - 14:35
The perks of visiting (and living in) a Smart city (Nowe technologie - Korzyści z wizyty (i zamieszkania) w inteligentnym mieście)
Prelegent: Mia Lahtvee
Miasto Tallinn, stolica Estonii, jest często postrzegane jako lider w dziedzinie świadczenia usług cyfrowych na potrzeby codziennego życia, dostępnych od przeszło 20 lat. Czasami idea smart city jest rozumiana wyłącznie w kontekście technologii. Lecz idea miasta, które chce być prawdziwie smart, to stworzenie spójnej i harmonijnej miejskiej społeczności, skoncentrowanej na ludziach. Innowacje i rozwiązania technologiczne mają to jedynie wspierać. Jakie zatem rozwiązania dla mieszkańców i turystów proponuje Tallinn?
15:25 - 16:05
What future for Tourism Destinations (Zarządzanie - Marketing w destynacji: jaka przyszłość dla destynacji turystycznych)
Prelegent: Doug Lansky
Efektywne zarządzanie jest kluczowe w rozwijaniu biznesu. W jaki sposób możesz zarządzać swoją firmą lub zespołem tak, by nie wypaść z gry? Dowiedz się jak być najlepszym w branży!
09:15 - 11:00
Warsztat - Sukces na LinkedIn w 5 krokach!
Prelegent: Dagmara Pakulska
Warsztat w języku POLSKIM

LinkedIn rozwija się dynamicznie i właściwie trudno wyobrazić sobie dziś bardziej skuteczną platformę do celów zawodowych i biznesowych. Podczas mojego warsztatu poprowadzę uczestników przez 5 kroków do osiągnięcia sukcesu w tym serwisie. Oto zaledwie parę wybranych kwestii, nad którymi się pochylimy: personal branding, strona na LinkedIn, social selling, content marketing i copywriting. Zatem do zobaczenia? ;)
09:15 - 11:00
Warsztat - Using the 5 senses to make meetings more successful (Wykorzystanie 5 zmysłów, aby spotkania były bardziej udane)
Prelegent: Rob Davidson
Choć sprzęt audio-wideo odgrywa ogromną rolę podczas każdej konferencji, to angażuje jedynie 2 zmysły - wzrok i słuch. Jak więc używać wszystkich zmysłów, aby uczynić wydarzenie efektywnym i zapamiętanym? Najnowsze badania naukowe pomogą nam znaleźć odpowiedź na to pytanie. Ten warsztat nauczy nas jak wykorzystywać także pozostałe zmysły: węchu, dotyku i smaku, aby osiągnąć cele konferencji w najefektywniejszy sposób. Dowiemy się także, jak przygotować konferencję, aby zapewnić jej uczestnikom wielozmysłowe doświadczenie. Poznamy również rolę, jaką zmysły odgrywają w uczeniu się.
11:15 - 13:00
Warsztat - Destination Development LAB (Laboratorium Rozwoju Destynacji)
Prelegent: Doug Lansky
Rozwój destynacji jest jednym z najważniejszych aspektów tworzenia unikalnej oferty sprzedaży i pozostania istotnym. Uczestnicy będą pracować w zespołach po 5-8 osób przy stole i stworzą swoją własną destynację od zera w zaledwie 30 minut. Proces zostanie podzielony na 3-minutowe moduły, każdy z określonym zadaniem. Następnie każda drużyna będzie miała okazję zaprezentować swoje unikalne dzieło przed całą grupą. Wszystko prowadzone będzie w swobodnej atmosferze oraz pod lekką presją czasu, co sprawia, że kreatywność szybko się uruchamia, a wszyscy uczestnicy zdziwieni są rezultatami jakie udało się osiągnąć w tak krótką chwilę.
11:15 - 13:00
Warsztat - Opowiadanie historii jest narzędziem - używaj go mądrze
Prelegent: Piotr Bucki
Warsztat w języku POLSKIM

Opowiadanie się sprzedaje - musiałeś to wcześniej słyszeć. Cóż, robi to, ale pod warunkiem, że używasz go mądrze. Nauczę Cię, jak tworzyć historie, które działają, mierzyć sukces i optymalizować komunikaty na podstawie struktur narracyjnych odpowiednich dla Twojej marki i/lub produktu. Przygotuj się na intensywne warsztaty na temat opowiadania opartego na historiach.
11:00 - 11:20
Przerwa kawowa
Pyszna gorąca kawa i herbata już czekają na Ciebie w Strefie Wystawców. Zapraszamy na przerwę, która doda Ci energii i będzie doskonałą okazją do poznania naszych partnerów i gości.
12:50 - 13:35
Lunch
O 12.50 zapraszamy na dłuższą przerwę, podczas której zaserwujemy ciepły posiłek w formie bufetu. Po jego zakończeniu będziemy mogli w pełni sił powrócić do tematów konferencji. 
 
 
 
14:35 - 14:55
Przerwa kawowa
Pyszna gorąca kawa i herbata już czekają na Ciebie w Strefie Wystawców. Zapraszamy na przerwę, która doda Ci energii i będzie doskonałą okazją do poznania naszych partnerów i gości.
 
08:00 - 09:00
Rejestracja
Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8.00. Zapraszamy do punktu rejestracyjnego, gdzie po podaniu imienia i nazwiska, zostaną Państwo oficjalnie zarejestrowani. W tym momencie otrzymacie także „breakfast boxy”.
Na tych, którzy już się zarejestrowali, w Sali Wystaw Czasowych, czeka poczęstunek w postaci gorącej kawy i herbaty.
16:05 - 16:15
Zakończenie konferencji
Około 17 zapraszamy wszystkich chętnych do audytorium, aby zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie z tej edycji. Dziękujemy i zapraszamy za rok.
 
18:00 - 22:00
Networking evening
Nie może zabraknąć Cię na wieczorze networkingowym! Nowe znajomości, liczne inspiracje i moc wrażeń czekają na Ciebie od godziny 18:00 w Restauracji Vidokova w Muzeum II Wojny Światowej. Specjalną atrakcją będzie "Kartka z Powstania" - pierwsze fabularyzowane widowisko historyczne w technologii VR!

Dress code: smart casual
10:00 - 12:30
Rejs z Premium Yachting

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku! Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

10:30 - 12:00
130 metrów nad ziemią

Zobacz wyjątkową panoramę Gdańska i okolic z wysokości 130 metrów! 32. piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego  rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, aż po Półwysep Helski.

10:30 - 13:00
Wycieczka rowerowa po Gdańsku

Czy chcesz poznać Gdańsk, a jednocześnie poczuć się jak jego mieszkaniec? Jeśli tak to rowerowa wycieczka z przewodnikiem jest właśnie dla Ciebie!

 
 
11:30 - 14:00
Rejs z Premium Yachting

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku! Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

12:00 - 13:30
130 metrów nad ziemią

Zobacz wyjątkową panoramę Gdańska i okolic z wysokości 130 metrów! 32. piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego  rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, aż po Półwysep Helski.

12:00 - 13:30
Rejs Galarami po Stoczni Gdańskiej

Zapraszamy na magiczną wyprawę poprzez gdańskie kanały. Odkryjemy nieznaną stronę miasta z zupełnie nowej perspektywy.

 
14:30 - 16:00
Rejs Galarami po Stoczni Gdańskiej

Zapraszamy na magiczną wyprawę poprzez gdańskie kanały. Odkryjemy nieznaną stronę miasta z zupełnie nowej perspektywy.

 
10:00 - 12:30
Rejs z Premium Yachting

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku! Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

10:30 - 13:00
Wycieczka rowerowa po Gdańsku

Czy chcesz poznać Gdańsk, a jednocześnie poczuć się jak jego mieszkaniec? Jeśli tak to rowerowa wycieczka z przewodnikiem jest właśnie dla Ciebie!

 
 
10:30 - 12:00
130 metrów nad ziemią

Zobacz wyjątkową panoramę Gdańska i okolic z wysokości 130 metrów! 32. piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego  rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, aż po Półwysep Helski.

11:30 - 14:00
Rejs z Premium Yachting

Niesamowite doświadczenia na pokładzie jachtu, miasto z zupełnie nowej perspektywy, cały dzień wrażeń turystycznych w Gdańsku! Zapraszamy na niezwykły rejs w ramach „study tour” konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

12:00 - 13:30
130 metrów nad ziemią

Zobacz wyjątkową panoramę Gdańska i okolic z wysokości 130 metrów! 32. piętro Olivia Star to najwyższy w Polsce północnej, a trzeci w kraju, punkt obserwacyjny, z którego  rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, aż po Półwysep Helski.

12:00 - 13:30
Rejs Galarami po Stoczni Gdańskiej

Zapraszamy na magiczną wyprawę poprzez gdańskie kanały. Odkryjemy nieznaną stronę miasta z zupełnie nowej perspektywy.

 
14:30 - 16:00
Rejs Galarami po Stoczni Gdańskiej

Zapraszamy na magiczną wyprawę poprzez gdańskie kanały. Odkryjemy nieznaną stronę miasta z zupełnie nowej perspektywy.

 

Co mówią o nas prelegenci poprzednich edycji

“It was an impressive and very professional conference and it was fun to participate.”

PETER RÖMER HANSEN
excecutive advisor, strategist in international travel and tourism
 
 
PETER RÖMER HANSEN
“On behalf of Burkhard Kieker many, many thanks for your wonderful hospitality and he really enjoyed his stay in Gdansk and being a part of the marvelous conference with all the key representatives of the (tourism)industry. The conference was absolutely professional, the exchange and the dialogs very inspiring and informative.”

BURKHARD KIEKER
Chief Executive Officer of Berlin Tourismus & Kongress GmbH
 
BURKHARD KIEKER
“I had a wonderful time and really enjoyed my presentation and the discussion on stage. It was the nicest business trip I had in a long time. So thank you very much again for the perfect organization and making me feel so welcome in Gdansk.”

Mag. Andrea Kostner, Future Business & New Technologies Business Development & Strategic Partnership, WienTourismus
 
 
Mag. Andrea Kostner
Zakochasz się w Gdańsku


ODKRYJ GDAŃSK

PakietyFull Package
950PLN
 • Konferencja
 • Lunch
 • 2 Warsztaty
 • Networking evening
 • Książka Roba Davidsona - Wydarzenia biznesowe (Business Events)

Wybierz
Learn
650PLN
 • Konferencja
 • Lunch

Wybierz
Discover
700PLN
 • Konferencja
 • Lunch
 • 1 Warsztat

Wybierz
Be inspired
800PLN
 • Konferencja
 • Lunch
 • 2 Warsztaty

Wybierz

Główni Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Patroni Honorowi

Patroni Branżowi

Kontakt do organizatora
Adres wydarzenia
 •   European Solidarity Centre
 •   pI. Solidarności 1, Gdansk, Poland