Sobotnie wycieczki po Gdańsku
Ważne! W tym roku wszystkie wycieczki są płatne. Minimalna ilość osób aby wycieczka się odbyła: 10. W przypadku niewystarczajacej liczby osób, wycieczka zostanie odwołana, a pieniądze zostaną zwrócone.

Koszt każdej wycieczki to 60zł/os. W przypadku chęci udziału w obu, koszt wyniesie 100 zł/os.

#Premium Yachting

Macie ochotę na morską przygodę?
Dla wszystkich ceniących piękno żeglarstwa i dla tych, którzy chcieliby je poznać, przygotowaliśmy niezapomniany rejs dający możliwość poznania miasta Gdańsk z nowej perspektywy, od strony wody. Piękne i nowoczesne jednostki wodne gwarantują relaks w najlepszym wydaniu i wygodne żeglowanie po wodach Zatoki Gdańskiej. Na pokładzie serwowane będą napoje oraz owoce. Aby uatrakcyjnić rozrywkę podczas rejsu obecny będzie licencjonowany przewodnik, który podzieli się nietuzinkową wiedzą o Gdańsku. Czas trawnia wycieczki 1.45 h.

Start g. 10:00 Targ Rybny (koło Hotelu Hilton)

#Spacer Szlakiem Piwnym

Zapraszamy na wyjątkowy spacer szlakiem piwnym. Spacer zaplanowano na około 2,5 h, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wydłużyć sobie tę atrakcję, na własną rękę. Przejedziemy się wysokiej klasy autokarem w obecności licencjonowanego przewodnika, który w znakomitej atmosferze przedstawi historię piwnego Gdańska, a następnie pójdziemy na degustację i poczęstunek do Nowego Browaru Gdańskiego, gdzie będzie czekała na was masa ciekawostek i niespodzianek.

Start g. 12:00 parking koło Hotelu Hilton